Zachęcamy do korzystania z usług naszego zakładu blacharskiego który znajduje się w Poznaniu. Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem który nie boi się żadnych trudnych zleceń. Zachęcamy do zapoznania się z zakresem usług na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy, że wybierając nasz zakład będą Państwo zadowoleni z poziomu obsługi. W celu wyceny naprawy zapraszamy wszystkich do naszego warsztatu blacharskiego w godzinach jego funkcjonowania. Nie ma możliwości wyceny auta po przez internet ze względu na złożoność usług blacharskich.

Blacharstwo Samochodowe Jerzy Wojdarski

ul. Kaliowa 53,
60 -175 Poznań

Tel. 602 655 683
Mail: info@abcblacharz.pl
www: http://www.abcblacharz.pl/

Opinia:

Pan Tomek

Jestem bardzo zadowolony z tego warsztatu. Poradzili sobie idealnie z moim autem po kolizji. Fachowcy z najwyższej półki. Polecam serdecznie!

auto blacharz Poznań, auto naprawa Poznań, blacharstwo Poznań, blacharstwo samochodowe Poznań, blacharz Poznań, katalizator Poznań, katalizatory Poznań, kompleksowe naprawy aut Poznań, kompleksowe naprawy samochodów Poznań, naprawa aut powypadkowych Poznań, naprawa aut Poznań, naprawa katalizatorów Poznań, naprawa samochodów Poznań, naprawa tłumików Poznań, naprawa układów wydechowych Poznań, naprawy blacharskie Poznań, naprawy powypadkowe Poznań, serwis blacharski Poznań, tłumiki Poznań, usługi blacharskie Poznań, warsztat Poznań, warsztat samochodowy Poznań, wymiana tłumików Poznań